Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Jasiek Mela w starciu z Ironmanem

Premiera filmu "Ze wszystkich sił" wzbudziła wiele emocji i wzruszeń. O wrażeniach z seansu i przygotowaniach do zawodów Ironman opowiadał ambasador tegorocznego Herbalife Ironman 70.3 Gdynia - Jasiek Mela. 

Mężczyzna już nieraz udowadniał, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Ambasador tegorocznego Herbalife Ironman Gdynia jest pierwszym i do tej pory jedynym niepełnosprawnym, który zdobył oba Bieguny Polarne, Kilimandżaro i Elbrus. W tym roku przygotowuje się do sierpniowej połówki Ironmana.  Takie zawody triathlonowe to: 3,86 km pływania, 180,2 km jazdy na rowerze i 42,195 km biegu. W Polsce zawodnicy muszą pokonać połowę tego dystansu.

Ze wszystkich sił

Film opowiada o niezwykłej historii niepełnosprawnego chłopca, który wraz z ojcem przygotowuje się do najcięższych zawodów świata - Ironman w Nicei. Razem pokonują wszystkie trudności, a przy okazji odkrywają dawno utraconą więź.

 

Aleksandra Majewska

  • Gość13.04.2015, godz. 12:18
    trzymam kciuki za Janka! :) film widziałam w weekend i mnie przeraził - ten IRONAMAN to istne piekło dla uczestników. szacunek dla wszytskich, którzy w ogole decuzdują się na start.
  • Gość20.04.2015, godz. 14:50
    Janek fantastyczna postać:) film zresztą też - ciepły, motywujący. idelany na wiosnę (której trochę nie ma!) ;)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook