Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Wyspa Spichrzów z nowymi apartamentami

Nowe mieszkania w Gdańsku. Deweloper oraz przedstawiciel władz miasta wmurowali kamień węgielny pod budowę II etapu osiedla Aura Gdańsk. Dzięki takim inwestycjom miasto zmienia się na lepsze.

- To były tak zwane plomby urbanistyczne czy takie białe plamy w mieście, które rzeczywiście czekały na swój czas - mówi Andrzej Duch, dyrektor Wydziału Urbanistyki i Architektury Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Chociaż na początku nie wszystko szło zgodnie z planem dewelopera.

- Miasto zainwestowało trochę pieniędzy i widać tego efekty; inwestorzy, którzy kupili działki wokół, zaczynają budowy, my kończymy drugi etap, a trzeci jest w trakcie planowania - mówi Yael Rothschild, prezes Mill-Yon.

Architektura osiedla nawiązuje do dawnych spichlerzy, dlatego ta okolice wpisuje się w krajobraz Gdańska. Łącznie powstaną tutaj lokale usługowe oraz 421 mieszkań.

Patrycja Cybulska

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook