Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

4. urodziny Atelier Brzozowski

Z okazji urodzin atelier Paweł Brzozowski co roku zaprasza swoich klientów do wspólnego świętowania. Tego wieczoru  wszyscy goście mogli poczuć się jak prawdziwe gwiazdy. Do salonu prowadził czerwony dywan, a na ściance można było zrobić pamiątkowe zdjęcie.

- To jest po prostu miłe, że klientki dostają zaproszenie na taką imprezę, zawsze się dziwią, że odbywa się ona w salonie fryzjerskim, a to jest właśnie dla nich - tłumaczy Paweł Brzozowski, stylista.
Stylista zadbał o atrakcje i dla ciała, i dla ducha. Było smacznie i kolorowo. A to dzięki recepturom opracowanym specjalnie na ten wieczór.

- Baza to przede wszystkim świeże owoce, mamy tutaj: pitahayę, mango, melona, pomarańczę; wytrawnie, gorzko, słodko, kwaśno - jak kto lubi - mówi Izabela, barmanka.

Dodatkowo odpowiednia muzyka i można świętować.

- Delikatnie, house'owo, deep'owo, relaksacyjnie - fajny smakowy set specjalnie dla Pawła ode mnie. To mieszanka starszych remiksów z nowszymi brzmieniami - mówi Sandra z Alia Events.

Życiowa pasja

Paweł Brzozowski fryzjerstwem zajmuje się już osiem lat. Jak sam mówi, to jego największa pasja, której nie zamieniłby na nic innego. Spod jego rąk zawsze wychodzą niezwykłe fryzury.

Pawłowi życzymy wielu inspiracji.

Patrycja Cybulska

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook