Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Treflik gwiazdą serialu. W Gdyni powstaje o nim film...

Maskotka trójmiejskich drużyn sportowych zostanie bohaterem filmu. W Gdyni ruszyły zdjęcia do animacji opowiadającej o rodzinie Treflików. 

Film powstaje w technice animacji poklatkowej. Jeden odcinek kręcony będzie przez ponad miesiąc. Cały sezon gotowy będzie za około rok. Wówczas też bajka trafi na ekrany telewizorów. 

Piotr Małecki

  • Gość27.09.2014, godz. 21:19
    Stało się. Znowu mnie rozszyfrowali ci dziennikarze. Nie dadzą zagrać życiowej roli w spokoju. Niestety rozchwytywanemu aktorowi nie da się pracować bez stresu.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook