Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Widziałam...

Ewa Ewart, producentka znanych na całym świecie filmów dokumentalnych, w Gdańsku promowała swoją najnowszą książkę "Widziałam". To zbiór wszystkich historii z planów filmowych. Spotkanie odbyło się w ramach Akademii Mistrzów.

- Do głowy by mi nie przyszło, że ta książka zapączkuje w tego rodzaju miłe kontakty z odbiorcami; tych spotkań miałam już kilkanaście i ciągle do mnie te propozycje przychodzą - mówi Ewa Ewart, producentka filmów dokumentalnych.

Jaką niespodziankę przygotowuje fanom Ewa Ewart? Szczegóły w materiale.

Patrycja Cybulska

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook