Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Popieram budowę morświnarium

Minister środowiska Maciej Grabowski spotkał się z dziennikarzami na sopockiej plaży. Kandydat PO m.in. zainicjował akcję obywatelskiego poparcia budowy morświnarium. Ten obiekt powstać ma w ramach Stacji Morskiej Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego na Helu i będzie zajmował się leczeniem i ochroną morświnów.

- Gdybyśmy mieli to morświnarium, wszyscy mogliby zobaczyć, jak piękne są to zwierzęta, dlatego zachęcam, by przyłączyć się do tej akcji - mówi Maciej Grabowski, minister środowiska i kandydat Platformy Obywatelskiej do Sejmu.

Jakie jeszcze rozwiązania proponuje Maciej Grabowski? Szczegóły w materiale.

Patrycja Cybulska

 • Gość10.10.2015, godz. 22:33
  w Gdyni sobie wybuduj , Skóra zaraz zamknię Małą plażę jako akwen dla moświnów jak nie pół zatoki. To jest ekoterorysta nie ufajcie mu !!
  • Gość12.10.2015, godz. 00:20
   Pewnie! Lepiej wyłowić wszystko do cna, wybić przy okazji wszystkie delfiny, na plażach postawić budy z piwem i smażalnie pangi (bo bałtyckich ryb już nie będzie), pobudować hotele-wieżowce z basenami (bo morze będzie zasyfione glonami od fosforanów spływających z pól) itd., itd..... tylko po drodze ludzie też wymrą bo wszystko na Ziemi jest ze sobą powiązane.
 • Gość12.10.2015, godz. 00:15
  Super sprawa! Większość z nas pewnie nawet nie wie, że mamy w Bałtyku delfiny :)
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook