Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Szczęście stanęło na głowie

Festiwal "Szczęście Na Głowie" w Gdańsku. To spotkania z niezwykłymi ludźmi, którzy pokazują, że najlepszymi ekspertami od udanego życia jesteśmy my sami. Wystarczy tylko poznać kilka zasad i po prostu wziąć sprawy w swoje ręce.

Organizatorzy tej inicjatywy nie tylko mówią, jak zakochać się w życiu, ale także pomagają innym. Tego dnia uczestnicy festiwalu przekazywali pieniądze na sprzęt i rehabilitację chorego na rdzeniowy zanik mięśni Bartka.

Aby się rozwijać, człowiek potrzebuje 12 przytuleń dziennie. Tę zasadę amerykańskiej psychoterapeutki Virginii Satir podczas festiwalu wcieliła w życie Ewa Foley. Promotorka pozytywnego życia zachęcała także, by mówić innym ludziom, że są w porządku.

Festiwal "Szczęście Na Głowie" odbył się po raz trzeci.

Patrycja Cybulska

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook