Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Piekielne piękno Amazonii w relacji polskiego podróż...

Ponad 7000 tysięcy kilometrów pokonanych wyłącznie drogą wodną. W ubiegłym roku Rafał Kośnik wybrał się w niesamowitą przygodę przez amazońską dżunglę. O tamtej wyprawie opowiedział naszemu dziennikarzowi.

Swoją historię Rafał Kośnik opisał w książce "Amazionia Piekielne Piękno. Kiedy przygoda zderza się z życiem" To opowieść o determinacji i dążeniu do celu. Na trasie na Kośnika czekało go wiele niebezpieczeństw nie tylko ze strony zwierząt, ale i tubylców. 

Poznaj historię polskiego podróżnika słuchając naszego wywiadu

Piotr Małecki

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook