Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Gminne Metamorfozy

Liczba odcinków
7
Prowadzący
Piotr Małecki
Scenariusz
Piotr Małecki
Produkcja
Baltic Media Group sp. z o.o.
Gatunek
społeczny, gospodarczy
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Tym razem Małecki odwiedził Powiśle. Co za inwestycje!

W naszym programie Piotrek Małecki odwiedził już Kaszuby oraz Kociewie. Przyszła więc pora na Powiśle. Nasz dziennikarz odwiedził wspaniałą pracownię haftu oraz rzeźby. Sam też spróbował swoich sił. Jak mu poszło? Zobaczcie sami! Piotrek był też na terenie powstającego właśnie Parku Przemysłowo-Technologicznego. To jedna z najpoważniejszych inwestycji w historii tej gminy! Nasz prowadzący obejrzał plac budowy i rozmawiał o prowadzonej już teraz działalności parku.

Piotr Małecki

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook