Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Odcinek 17. Sezon 1.

Prowadzący
Michał Faran
Reżyseria
Leszek Chmiel
Zdjęcia
Bohumil Trunečka
Produkcja
Baltic Media Group Sp. z o.o.
Długość
16:42
Gatunek
sport, talk-show
Kategoria wiekowa
bez ograniczeń

Robert Korzeniowski 1/2

Czterokrotny Mistrz Olimpijski. Jeden z najbardziej utytułowanych lekkoatletów w historii Polski. Biznesmen. Propagator zdrowego stylu życia.
 
Gdy zaczynał swoją zabawę ze sportem, jogging i bieganie, nie mówiąc już o chodziarstwie, były „obciachem”. Jako dziecko był raczej chorowity i nikt nie wróżył mu wielkich sportowych sukcesów. Podczas Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie został pozbawiony „srebra” na kilkaset metrów przed metą. Nie załamał się i powrócił jeszcze mocniejszy, a porażka ta stała się podwaliną jego przyszłych sukcesów. Ze świata sportu płynnie przeszedł do świata mediów a stamtąd – równie harmonijnie przeniósł się do biznesu. Oto pierwsza część wywiadu z Robertem Korzeniowskim!

pomorska.tv

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook