Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Finał Pucharu Polski Nordic Walking

Zielone tereny Lasów Oliwskich były areną ostatnich w tym sezonie zmagań miłośników Nordic Walking. W Finale Pucharu Polski wzięło udział ponad 600 uczestników.

Uczestnicy zawodów zjechali się z różnych zakątków Polski.

Motywacje osób startujących w zawodach są różne: od czysto rekreacyjnych po chęć sportowej rywalizacji.

Słowem klucz w nordic walking jest technika. Tylko w przypadku prawidłowego wykonywania ruchów możemy czerpać ze wszystkich korzyści jakie niesie nam spacer z kijami. Warsztaty uczące tego także odbywają się podczas zawodów.

Jeśli chodzi o samą sportową rywalizację, wymienienie zwycięzców wszystkich kategorii wiekowych na poszczególnych dystansach przekracza objętość tego materiału, dlatego nadmienimy tylko, że dystans półmaratoński najszybciej przemierzył Andrzej Dziedziewicz, natomiast wśród kobiet zwyciężyła Beata Kołodziejczak.

Michał Faran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook