Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

I liga tenisa stołowego: KS AZS AWFiS Gdańsk - ASTS ...

W 7 kolejce rozgrywek grupy północnej I ligi tenisa stołowego KS AZS AWFiS Gdańsk pokonał drugą drużynę ASTS Olimpii-Unii Grudziądz 8 do 2. Tym samym akademicy umocnili swoją pozycję w górnej połówce tabeli.

Dzięki zwycięstwom Samuela Kulczyckiego i Szymona Malickiego to goście lepiej rozpoczęli spotkanie.

Gdańszczanie wygrali jednak obie gry podwójne, po których prowadzili już 4 do 2.

Piąty punkt dla AZS zdobył Marek Badowski, który w meczu z Malickim lepiej wytrzymywał ciśnienie w końcówkach setów, wygrywając je do 8, 9 i 10.

Kiedy szansa na co najmniej remis w tym spotkaniu została zaprzepaszczona, z młodych tenisistów stołowych ASTS zeszło powietrze i przegrali wszystkie ostatnie pojedynki.

Po 7 kolejkach ligowych gdańscy akademicy zajmują 4 lokatę w tabeli z 7 punktami na koncie i jednym zaległym spotkaniem do rozegrania.

Michał Faran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook