Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody

W ramach dni funduszy Europejskich na sopockim hipodromie odbyły się Zawody Regionalne w Skokach Przez Przeszkody.

Zawodnicy, którzy jeszcze nie mogą wystartować w CISO ale miejmy nadzieje, że w przyszłości będą godnie reprezentować Polskę na zawodach tak wysokie rangi mogą pojeździć na tym nowym placu konkursowym i poczuć jak to jest na tej rangi zawodach - Grzegorz Ćwiklik Rzecznik Prasowy Hipodrom Sopot

Skocz po więcej www.hipodrom.sopot.pl Hipodrom Sopot Facebook

Rajmund Gierszewski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook