Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Roman Szczepan Kniter nowym prezesem Trefla Sopot

Koszykarski Trefl Sopot ma nowego prezesa. Podczas konferencji prasowej w Urzędzie Miasta po raz pierwszy w tej roli został zaprezentowany Roman Szczepan Kniter, który tą samą funkcję sprawuje także m.in. w siatkarskim PGE Atomie Treflu Sopot oraz Treflu SA.

Cele krótkoterminowe nowego prezesa to poznanie struktur klubu oraz sposobu jego funkcjonowania. Natomiast w kwestiach sportowych - znalezienie trenera oraz zbudowanie drużyny na sezon 2015/2016.

Prezes Kniter będzie dążył do uregulowania sytuacji finansowej klubu. Trefl wciąż ma mocno stawiać na szkolenie młodzieży. Poszukiwany będzie także prężny sponsor tytularny, który pomógłby sopockiej drużynie powrócić na szczyt Tauron Basket Ligi.

O zmianach i doniesieniach z obozu Trefla Sopot będziemy informować na bieżąco na antenie i stronie internetowej pomorska.TV.

Michał Faran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook