Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Gala Automobilklubu Wielkopolskiego - podsumowanie s...

W Auli Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu Automobilklub Wielkopolski dokonał podsumowania sezonu 2014. Podczas uroczystej gali uhonorowano najlepszych.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło oczywiście świetnych kierowców, Mistrzów Polski za rok 2014.

Chwalimy się i my. Nasza stacja została nagrodzona przez największy automobilklub w Polsce. Pomorskiej.tv podziękowano za pomoc w rozwoju wyścigów samochodowych oraz promocję Automobilklubu Wielkopolskiego.

Teraz wszyscy z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie sezonu 2015. Widzimy się wszyscy na torze w Poznaniu!

Michał Faran

  • Gość17.02.2015, godz. 12:15
    jakie ciacho ten menago
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook