Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Kapitan Lotosu Trefla Gdańsk o finale PlusLigi i Puc...

Gdańscy siatkarze od porażki rozpoczęli rywalizację w finale Plus Ligi. Lotos Trefl przegrał z Rzeszowie z Asseco Resovią 0 do 3, w poszczególnych setach 22-25, 20-25 i 23-25.

Żółto-czarni muszą jednak zapomnieć na chwilę o rywalizacji o Mistrzostwo Polski, ponieważ w najbliższy weekend w Ergo Arenie będą gospodarzami turnieju Final Four krajowego Pucharu. W pierwszym meczu podopieczni Andrei Anastasiego zmierzą się ze Skrą Bełchatów. 

Michał Faran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook