Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Lotos Trefl Gdańsk pokonał Effectora Kielce i Banime...

Siatkarze Lotosu Trefla Gdańsk z dwoma efektownymi zwycięstwami wrócili z meczów wyjazdowych z Kielc i Będzina. Zarówno zespół Effectora jak i Banimexu ograli bardzo pewnie, po 3 do 0.

Drużyna utrzymuje wysoka formę i według Wojciecha Grzyba, może grać jeszcze lepiej.

Póki co , żółto-czarni zagrają w Pucharze Polski z BBTS. Jako gospodarze tego spotkania wystąpią...w Elblągu.

Mecz Pucharu Polski z BBTS Bielsko Biała Lotos Trefl Gdańsk rozegra w środę, 14 stycznia w Elblągu. Natomiast w niedzielę, 4 dni później, już w Ergo Arenie żółto-czarni podejmą w PlusLidze AZS Częstochowa.

Michał Faran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook