Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

ZAPOWIEDŹ: RAFAKO HUSSARS POLAND vs AZERBAIJAN BAKU ...

Już 28 marca czekają nas prawdziwe bokserskie emocje. W gdańskiej hali AWFiS przy ulicy Kazimierza Górskiego 1 w ramach ligi World Series Boxing odbędzie się mecz bokserski Polska-Azerbejdżan, którego stawką jest kwalifikacja olimpijska.

Wiem, że jest to bardzo dobra drużyna i mają bardzo dobry i mocny skład. Już od pierwszego sezonu WSB uczestniczą w tej lidze, więc mają bardzo dużo doświadczenia w tych startach i na pewno będzie to ciężki mecz - mówi Tomasz Jabłoński, dla którego marcowy pojedynek z Azerbaijan Baku może się okazać decydujący, w kontekście awansu na Igrzyska Olimpijskie.

Prawdziwego kibica boksu i nie tylko nie może tam zabraknąć!

Rajmund Gierszewski

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook