Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Gdańsk Triathlon 2015

Paulina Załucka i Bartosz Banach zwycięzcami gdańskiego Triathlonu 2015.

Były specjalista od wyścigów MTB jako jedyny w stawce ponad 500 startujących złamał granicę 2 godzin, natomiast 20latka wyprzedziła drugą w klasyfikacji ogólnej Magdalenę Plizgę o ponad 10 minut.

Podobnie jak przed rokiem, także i teraz uczestnicy gdańskiego triathlonu mierzyli się z dystansem ¼ Iron mana. Wyruszając w trasę każdy ze startujących ustalał sobie własne, prywatne cele, walcząc z czasem, innymi uczestnikami oraz samym sobą.

Zawodnicy do pokonania mieli 950 metrów w wodzie, 45 kilometrów na rowerze oraz ponad 10,5 kilometrów biegiem.

Z dystansem i własnymi słabościami wygrali prawie wszyscy uczestnicy triathlonu, ponieważ nie ukończyło go zaledwie kilkanaście osób. Wszystkim startującym gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na przyszłoroczną odsłonę imprezy.

Michał Faran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook