Zaloguj się

Login
Hasło
Zapamiętaj mnie

Zaloguj się przez

Utwórz konto

Imię i nazwisko
Login
Hasło
Potwierdź hasło
Email
Potwierdź email
Oświadczam, że zapoznałem się z treścią regulaminu oraz że akceptuję jego treść.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach związanych ze świadczeniem usług dostępnych w serwisie.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Media Group Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 82, 80-244 Gdańsk, w celach marketingowych, w tym na kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej ze strony Baltic Media Group Sp. z o. o. oraz parterów biznesowych wspópracujących z Baltic Media Group Sp. z o. o., zgodnie z Ustawą z dn. 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)

Otwarcie nowej mariny w Narodowym Centrum Żeglarstwa...

Narodowe Centrum Żeglarstwa mieszczące się na Górkach Zachodnich zostało powiększone o nową marinę.

Inwestycja w wysokości ponad 6,5 miliona złotych nie tylko ma pomóc polskim reprezentantom odnosić jeszcze większe sukcesy międzynarodowe, ale będzie także miejscem otwartym dla amatorów.

Rzeczywiście marina składająca się z pomostu stałego o długości 150 metrów oraz trzech pomostów pływających jest obiektem inteligentnym i ekologicznym.

Marina umożliwi zacumowanie blisko stu dodatkowym jednostkom. O nowej części obiektu w samych superlatywach wypowiadają się członkowie kadry narodowej.

Budowa mariny to obok Hali Gimnastycznej Leszka Blanika największa inwestycja podjęta w ostatnim czasie przez Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu.

Budowa mariny została sfinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego. Miejmy nadzieję, że nowy obiekt przełoży się na sukcesy polskich żeglarzy już podczas przyszłorocznych Igrzysk Olimpijskich w Rio de Janeiro.

Michał Faran

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników. Portal pomorska.TV nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Wpisy niezwiązane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo mogą zostać usunięte.
facebook